Excelentní funkční oděvy ochrání Vaše tělo před potem, chladem, přehřátím, bakteriemi i únavou.

Ve stylové khaki barvě vyrábíme spodní prádlo, trička, mikiny, vesty i doplňky.


Propracovanou strukturou úpletů a příměsí dalších typů vláken elastanu a Merino vlny jsme vytvořili základní řady funkčních oděvů pro sport a aktivní pobyt venku. Funkční prádlo AGTIVE vytváří v chladném počasí pocit tepla, v teplém prostředí pak chladivý pocit. 

AGTIVE je anatomicky vypracované a přiléhavé funkční prádlo pro muže, ženy i děti.
Funkční pro své výjimečné vlastnosti.

Střih je maximálně přizpůsoben tvarům těla, dobře drží tvar a siluetu. Je vyrobeno z úpletů z jemných, například polypropylenových, nenasákavých vláken obsahujících nanočástice stříbra/zinku (Ag+ / Zn+). Materiál je upleten speciálním způsobem a jeho vrstvy transportují vlhkost. Odvádí pot na povrch úpletu, nestudí na pokožce, napomáhá odpařování, zaručuje optimální tepelný komfort při sportu, práci i ve volném čase, ale také pohodlné cestování a pocit čistoty po dlouhou dobu. Účinné látky, tedy ionty stříbra/zinku, jsou obsaženy v celém objemu vlákna, jsou bezpečné, nedráždí vaši pokožku a nezpůsobují alergie. Nanočástice - ionty stříbra /zinku obsažené přímo ve vláknech úpletu poskytují permanentní ochranu proti bakteriímaktivně omezují množení bakterií a tím poskytují trvalou a dlouhodobou ochranu proti zápachu.

Funkční prádlo pro Vás všechny, kteří jste si oblíbili sport a fyzické aktivity nebo cestování. Vhodné také pro všechny pohybové aktivity v přírodě, výlety nebo procházky.

AGTIVE funkční oděvy jsou vyrobeny z příjemného a lehkého materiálu, rychle schnou a odolávají ušpinění. Vlastnosti použitého materiálu jsou permanentní. Použití plochých švů a celkově velmi kvaltiní zpracování prádlu dává vysokou životnost a užitnou hodnotu. Výrobky AGTIVE nemusíte po každém použití prát a tím aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí :)

Rychlé info -17%
COMFORT triko - dámské - bílé

COMFORT triko - dámské - bílé

Skladem
od 749 Kč 899 Kč
Gender D - dámské
Barva WI > Bílá
Tenké funkční tričko vhodné pro fyzickou aktivitu v halách, teplejším počasí nebo pro běžné nošení.
Rychlé info -17%
COMFORT triko - dámské - khaki

COMFORT triko - dámské - khaki

do 7 dnů
od 749 Kč 899 Kč
Gender D - dámské
Barva KH > Khaki
Tenké funkční tričko vhodné pro fyzickou aktivitu v halách, teplejším počasí nebo pro běžné nošení.